Презентация нового MINI Paceman в Украине: много фото

На прошлой неделе официальный дилер MINI – «АВТ Бавария» – представил в Украине самую свежую новинку в модельной линейке культовой английской марки – MINI Paceman.
Блог им. tourdreamer: MINI Paceman МИНИ Пейсмен Пейсмэн

Презентация «Идущего в темпе» (как-то так переводится Paceman) удалась на все сто. Организаторы не только удачно уловили типичный британский дух в стенах, брусчатке и зеленых лужайках Киевской крепости, где проходило мероприятие, но также постарались с погодой: иногда пасмурное небо как нельзя кстати обнажалось типичным лондонским дождем.

Читать дальше →

Фестиваль готов в Великобритании

Фестиваль представителей готической субкультуры Whitby Gothic Weekend (Уитби Готик Уикенд) проводится дважды в год в городе Уитби (Северный Йоркшир, Великобритания). Фестиваль считается одним из наиболее хорошо организованных и престижных готических фестивалей в мире.

Blog by admin: Фестиваль представителей готической субкультуры в Великобритании


Читать дальше →

Пожар в Калифорнии

В Калифорнии, в 50 милях к северо-западу от Лос-Анджелеса на нескольких десятках квадратных миль бушуют пожары. В пятницу около 900 пожарных с помощью машин, самолетов, бульдозеров и другой техники продолжали борьбу с огнем.
Фоторепортаж от USA Today.Читать дальше →

Буки

Чим далі від Києва тим красивіше. Це аксіома...
Цього разу ми запланували змотатись в Черкаську область, проїхати 410 км і взяти з собою Макса. Все виконали.

Їдемо в Буки. Буки село Маньківскьго району з фантастичним каньйоном  на річці Гірський тікич. По Київській області ми їхали в тумані, а в Черкаській він розсіявся. Доречі в Черкаській області дуже мальовничо, навіть на трасі Київ-Одеса :


Читать дальше →

Колачавський музей архітектури і побуту "Старе село"

В Колочаві знаходиться музей під відкритим небом "Старе Село", хоча тепер такі музеї називають скансенами. Назва походить від першого музею такого роду, який знаходиться в Швеції. Колочавский скансен заснований на кошти Станіслава Аржавітіна, банкіра, який в цьому селі народився.

В таку погоду в музеї були лише ми і наша дівчина -екскурсовод. Спочатку в нас взяли 10 гривень за фотографування, а потім ці гроші віддали (!!!).

Зустрічає всіх відвідувачів музею народний герой Микола Шугай, який  на початку XX століття був доволі відомим грабіжником в цих краях, хоча народні маси зробили його таким собі Робін Гудом. Не встигли ми зайти в музей, а Наталка вже змерзла:


Звичайна хата бідняків, яка збудована ще в 1856 році:А це тогочасний ключ до хати. У всіх хатах були такі ключи, але різних розмірів:


Ключ просовувався в дірочку і відкрив засув в хаті:


Церковно-приходська школа, яка іноді розміщувалась в будинках селян — здавали кімнату, щоб заробити грошей:


Продукція Славіка Шустера, тобто людини яка займалася виготовленням взуття. Крім взуття він  робив ремені — череси. Череси оберігали від грижі та гріли спину, а ще туди ховали гроші:


Без корчми в селі, ніяк не могли обійтись:


Боргова книжка корчмаря 1939 року:


У Колочаві до Другої світової війни, кожний десятий житель був євреєм. Євреї дуже любили готувати гуску на свята, але гуска мала бути зарізана за особливими правилами. Якщо гуску зарізали не правильно, її віддавали селянам. Саме таким "не правильним" гусакам в Колочаві поставили пам"ятник:


Ліжко вівчаря, а під ліжком загін для маленьких овечок:Столітній деровообробний верстат, який навіть зараз працює:


Швейній справі, а це була дуже прибутковий бізнес, навчали з самого дитинства. Доросла і дитяча швейна машинка:


Мрію про такий девайс знімання взуття:


А далі був музей "Колочавська вузьколійка":


Паротяг збудований німцями в 1951 і до 1973 виконував свої безпосередні обов"язки:


Чеський пасажирський вагон:


"Купе" провідника:


Всередині вагонів — музей. Не пам"ятаю, звідки ця лавчока, але вона добіса старезна і пов"язана з залізницею:


Залізичні спорткари:


В майбутньому планують побувати навколо музею залізницю, щоб катати людей :)
</lj-cut>
Взято з ЖЖ demarcos

Экспедиция на Эверест

Экспедиция на Эверест

Основной лагерь для альпинистов, желающих подняться на самую высокую гору нашей планеты — Эверест, находится на высоте 17500 футов (5334 м) над уровнем моря. Это выше, чем у большинство гор на Земле. На этой высоте только 50 процентов кислорода, доступного на уровне моря. На вершине Эвереста на высоте 29 035 футов (8,850 метров) только 33 процентов кислорода.

Читать дальше →

День Конституции Норвегии

День Конституции Норвегии

17 мая 1814 года Учредительным собранием в Эйдсволле была принята Конституция и провозглашена независимость Норвегии. Кстати, еще почти 100 лет Швеция не признавала суверенитет Норвегии.

Читать дальше →